www.deizm.org'un gelişmesi için bir şeyler yapmak istemez misin?

İletişim: deizmturkiye@gmail.com
#SomayıUnutma
Sorumluların ceza almaları için, böyle bir katliamın bir daha yaşanmaması için #SomayıUnutma.

Neden Basörtüsü?

Paylaş

Cennet-Kapisi
    Orta Dereceli Üye
    Orta Dereceli Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 217
    Katkı Puanı : 279

Neden Basörtüsü?

Mesaj tarafından Cennet-Kapisi Bir C.tesi Ocak 22, 2011 7:56 pm

Selamun Aleykum,

Okumaktansa izlemeyi tercih edersiniz diye düsündüm,

Cevabini bilmek istiyorsaniz sonuna kadar Izleyin:

Saygilar!

Plüton
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 114
    Katkı Puanı : 153

Geri: Neden Basörtüsü?

Mesaj tarafından Plüton Bir Paz Ocak 23, 2011 1:24 am

Sizin için başı örtülmemiş kadın cinsel objemidir?
    Siz bu kadar sığ mı bakıyorsunuz kadınlara?
    Saçtan mı tahrik oluyorsunuz?

Cennet-Kapisi
    Orta Dereceli Üye
    Orta Dereceli Üye

Mesaj tarafından Cennet-Kapisi Bir Paz Ocak 23, 2011 1:44 am

Plüton demiş ki:Sizin için başı örtülmemiş kadın cinsel objemidir?
    Siz bu kadar sığ mı bakıyorsunuz kadınlara?
    Saçtan mı tahrik oluyorsunuz?

Anlamamissin Videoyu yine izle inglizcen yoksa sizin icin anlamayanlar icin Türkce alt yazi yazmislar bak Wink

Plüton
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Plüton Bir Paz Ocak 23, 2011 1:50 am

Madem anlamamışım anlatırmısınız bana anlamadığım o şeyi?

Cennet-Kapisi
    Orta Dereceli Üye
    Orta Dereceli Üye

Mesaj tarafından Cennet-Kapisi Bir Paz Ocak 23, 2011 1:54 am

Plüton demiş ki:Madem anlamamışım anlatırmısınız bana anlamadığım o şeyi?

Simdi iki secenek var ya laf olsun diye anlamamis gibi yapiyorsun veya anladin ama anlamak istemiyorsun yada gercekten anlamiyorsun adam sana acik acik videoda söylüyor! Dünya'da hic erkeklere taciz yapildigini duydunmu? bir kadin erkege cinsel tacizde bulundumu? hic duydunmu? Hayir! Hep erkekler yapmistir! ister müslüman olsun ister Ateist! ister her neyse bunda anlamiyacak ne var?

Adam sana bir örnekle anlatiyor! Ben bile bu yasimla 70 kusur yasimla bikinili bi kadin görsem ona bakarim ilgi ceker diyor bu yüzdende Reklamlarda hep yari ciplak kadinlar kullanilir! ama her taraf kapali bir bayan olsa ilgi cekmez icindeki o kötü düsünce gelmez! Simdi anladinmi?

Plüton
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Plüton Bir Paz Ocak 23, 2011 1:56 am

Ben sizin bunu söylediğinizi anladığım için zaten o soruları sordum Wink

Antu
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 15
    Katkı Puanı : 21

Mesaj tarafından Antu Bir Paz Ocak 23, 2011 4:07 am

Genç Kız Bir Erkeğe Tecavüz Etti
    Üstelik bu olay Türkiye'de, Alanya'da yaşandı! C.Ö. evde uyurken misafirliğe gelen kız kardeşinin arkadaşları D.D. ve M.Ş. adlı 2 kız, yatak odasına girdikleri genç adama saldırdı Dünya tersine döndü. Bu kez kızlar bir erkeği taciz etti. 2 çılgın kız, evine misafir olarak gittikleri arkadaşlarının ağabeyine tecavüze yeltenip, vücudunun her yerini ısırdı.

Uyurken üzerine atladılar

Dünya tersine döndü. Antalya'da 2 genç kız, bir erkeği taciz etti. "Demek ki tacizin de tacizcinin de kadını erkeği olmazmış" dedirten olay şöyle gelişti. Alanya'da oturan A.Ö., kız arkadaşları D.D. ve M.Ş.'yi evine davet etti. Misafirliğe gitmeden önce alkol alan 2 genç kız, eve sarhoş olarak geldi. O sırada, genç kızın ağabeyi C.Ö. odasında uyuyordu. Sarhoş kızlar, aniden odaya dalıp uyuyan gencin üzerine atladı. İddiaya göre, kızlar tecavüze yeltendikleri genci ısırdı. Bir anda neye uğradığını şaşıran genç adam, kızların elinden kurtulabilmek için uzun süre mücadele etti.

'İkisiyle başa çıkamadım'

Evdeki ilginç taciz devam ederken, yan odada uyuyan C.'nin kardeşi gürültüye uyandı. Odaya koşarak ağabeyini kurtarmaya çalışan genç kız da tacizci arkadaşları tarafından dövüldü. Sonunda C.'nin imdadına gürültüyü duyan alt kattaki komşusu Mustafa Sorguç yetişti. Genç adam çılgın kızların elinden kurtulurken, yaşadığı şoku uzun süre üzerinden atamadı. Olaydan sonra polise şikayette bulunan C.Ö.'nün "Uyurken bana saldırdılar. Tecavüzden kaçmak isterken her yerimi ısırdılar. Vücudum mosmor oldu. Uyku mahmurluğuyla ikisiyle birden başa çıkamadım" dediği öğrenildi.

Cennet-Kapisi
    Orta Dereceli Üye
    Orta Dereceli Üye

Mesaj tarafından Cennet-Kapisi Bir Paz Ocak 23, 2011 4:21 am

Dünya tersine döndü.

Bakin ne güzel yazmis DÜNYA TERSINE DÖNDÜ DIYE! Genel Anlamda demekki hep erkekler taciz ediyormus! yüzlerce binlerce olaydan sadece 2-3 tersi yapildigi icin herseyi "geneli" siliyorsunuz! neden anlamak istemiyorsunuz? Sizin niyetiniz dogru yolu bulmak degil ne olursa olsun islami kötülemek!

Saygilar

Antu
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj tarafından Antu Bir Paz Ocak 23, 2011 5:11 am

Cennet-Kapisi demiş ki: Dünya'da hic erkeklere taciz yapildigini duydunmu? bir kadin erkege cinsel tacizde bulundumu? hic duydunmu? Hayir! Hep erkekler yapmistir!

Genel olarak haklısın tabi dediğinde sadece bunu dediğin için yazdım o haberi. Twisted Evil

Plüton
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Mesaj tarafından Plüton Bir Paz Ocak 23, 2011 6:59 pm

Siz kapayın gözlerinizi o zaman.Biri kısıtlancaksa siz kısıtlanın.Nasıl oluyormuş görün o zaman.
    Hem sizin ki nasıl bir zihniyettir ki saçı bile tahrik unsuru olarak görebiliyorsunuz.
    Ayrıca olaylar hiçte öyle zannettiğiniz gibi değil.Bir bayanda pekala bir erkekten etkilenebilir.Ki etkilenmiyor olsalardı erkeklerle beraber olmazlardı.Bahsettiğiniz taciz olaylarıda yalnızca güçle alakalı.Çoğunlukla bir erkeğin bir kadını kontrol altında tutması bir kadının bir erkeği kontrol altında tutmasından kolaydır.
    Siz suçluyu değilde mağduru ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz.Tam size göre bir anlayış zaten.

aviator
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj tarafından aviator Bir Ptsi Ocak 24, 2011 3:31 am

Neden Başörtüsü?

Muhammed gibi libidosu tavan yapmış, hatta pedofili sorunu olan , Akrabalarına yavşayıp ayet(ahzab malum ayet) uyduran, oğlum dediği adamın karısını kendine alan bir adam, herkesi kendi gibi sapık zannedince böyle bir kural çıkarmış.

captcha
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Erkek Mesaj Sayısı : 342
    Katkı Puanı : 718

Mesaj tarafından captcha Bir Çarş. Şub. 16, 2011 5:16 am

Adamın üslubunu gerçekten sevdim, ben bu adamı dinlerim. Ayrıca da bir yere kadar adam haklı..

(Noluyor bana yahu Very Happy )

Cennet-i alâ kerhâne midir?
    Ömer Hayyam

Richard Dawkins'ten Tanrı Yanılgısı'nı indir.

Cennet-Kapisi
    Orta Dereceli Üye
    Orta Dereceli Üye

Mesaj tarafından Cennet-Kapisi Bir Perş. Şub. 24, 2011 5:26 pm

aviator demiş ki:Neden Başörtüsü?

Muhammed gibi libidosu tavan yapmış, hatta pedofili sorunu olan , Akrabalarına yavşayıp ayet(ahzab malum ayet) uyduran, oğlum dediği adamın karısını kendine alan bir adam, herkesi kendi gibi sapık zannedince böyle bir kural çıkarmış.

Bu Cirkin Sözlerine karsilik o Peygamber sana ahirette Sirat Köprüsünü gecmen icin ellerini Allaha acacak ve dua edecek!
    Ama senin günahlarin kalbinin kötülügü o köprüden gecmeye nasip olmiyacak! yinede herseyi Hakkiyla Allah bilir

deist_halil
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 14
    Katkı Puanı : 38

Mesaj tarafından deist_halil Bir C.tesi Eyl. 15, 2012 3:32 am

Bir zamanlar müslüman iken bir ağabeyim anlatmıştı: "köyde çalışırken kadınlar şalvar giyerdi, yanlışlıkla baldırları gözüktü mü dünyalar benim olurdu, sonra büyüdük şehre geldik bir baktık ki bütün kadınların baldırı çıplak. Haliyle gözüm alıştı önemsememeye başladım." dedi. Aradan yıllar geçti islamı sorguladığım ve araştırdığım zamanlarda tatile çıktık eşimle baktım herkes bikiniyle geziyor, kimse kimseye bir şey demiyor, kimsenin kimseye bir şey yaptığı da yok. Ulan günah değil mi şimdi bütün erkekler tahrik olacak şu kadınların yaptığı işe bak derken bizde alıştık ortama. Meğer bizi asıl tahrik eden bastırılmış duygular, yasaklar, ayıplamalarmış. Adam gelmiş yetmiş yaşına bu yaşa kadar günah bilmiş sahile gidersem içim yanıyor olacak diyor Smile

ZirgüleliHicaz
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 15
    Katkı Puanı : 39

Mesaj tarafından ZirgüleliHicaz Bir C.tesi Eyl. 15, 2012 6:37 pm

Saçı bile cinsel unsur olarak gösteren din ve bu dine inanan vatandaşlara da acıyorum.Cinsellik üzerine kurulu bir din olamaz..

mkculha
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 5
    Katkı Puanı : 11

Mesaj tarafından mkculha Bir Ptsi Eyl. 17, 2012 5:38 pm

2.20 de diyor ya ''Sana dürüstçe söylüyorum,Eğer oraya gidersem... İçim yanıyor olacak!'' diye. Bu lafı duyunca aklıma ilk olarak Muhammed'in evlatlığı Zeyd'in karısı olan Zeynep'i alması geldi. Hikayesini biliyorsunuzdur. Bilmeyenler için yine bu forumda ''Bir zeka sorusu'' başlığı altında ben yazmıştım. Oradan okuyabilirsiniz.

gizem
    Katılımcı Üye
    Katılımcı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 47
    Katkı Puanı : 90

Mesaj tarafından gizem Bir C.tesi Ekim 31, 2015 5:36 am

Neden başörtüsü? Çünkü seni korkutup,eve kapatıp,erkeğin kölesi yapmak isteyen dinin seni daha fazla kısıtlayıp sosyal hayattan koparmak için bunu yapmak zorunda.Sana biraz olsun özgürlük verirse sapıtıp dinden çıkacağını ve kölesi olarak tanımlandığın erkeğe itaat etmemenden korkuyor.Çünkü saçının tek bir teli bile görülürse erkekler senden etkilenecek ve dinden çıkacaklar.Tabi bu yüzden cihadı bırakacaklar.Cihad olmazsa ne olur? İslam zorla yayılmaz ve dünya kafir olur.Dünya kafir olursa ne olur? Tüm bu kafirler cehenneme girerler ve herşeyin suçlusu yine sen olursun.Sırf kadın olduğun için...Hiçbir suçun yokken.Din öyle istiyor diye.Kurban da sensin.

dininibilmeyenadam
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 10
    Katkı Puanı : 16

Mesaj tarafından dininibilmeyenadam Bir Perş. Ara. 24, 2015 5:39 am

Deist foruma müslüman olarak kaydolmaktı hayat. Siz hepiniz ben tek gibi...
    Kardeşim buna diyecek lafım yok ama 'erkek tacizi' diye zırvalamışsın. Olmadığı ne malum? Sen görmüyorsun diye o insanları suistimal etmiyorlar mı yani?
    Belli ki rastlamamışsın.
    Eğer merak ediyorsan erkek tacizini sana anlatabilirim. Otobüsteki bir erkek çocuğuna yapılan tacizi.
    Ha bu arada,
    Öpüyorum buradan seni.

Sponsored content

Mesaj tarafından Sponsored content

Forum Saati Çarş. Şub. 22, 2017 10:58 am